לכתוב עברית בברלין

סדנת הכתיבה הברלינאית של מתי שמואלוף ואיתמר אורלב פותחת את שעריה לכותבות וכותבים חדשים המעוניינים להצטרף לקבוצה הכתיבה שלנו המתקיימת זו השנה השלישית ברציפות בברלין. 

היתרונות של הסדנא:

  1. סדנה עם שני סופרים מיומנים
  2. סדנה אינטימית
  3. מקום מרכזי, ליד אלכסנדרפלטאז בברלין
  4. משוב אישי לכותבים ולכותבות
  5. מרחב נאה הכולל מטבח, שירותים וחימום.

מה אנשים אומרים

אם אתםן רוציםות לאפשר לעצמכםן הזדמנות לצאת מן היום יום, לקחת את הזמן ולבחון את מערכת היחסים שלכםן עם הכתיבה, עם הזכרונות והדמיונות שלכםן; אם אתםן רוציםות לגאול זכרונות ופרגמנטים של חיים מתוך השכחה, וליצור בעזרתם משהו חדש, משהו שהוא שלכםן, תוך ליווי והדרכה של שני יוצרים מקצועיים מאוד ושונים כל כך אחד מהשני; אם אתםן מעונייניםות להתנסות בסגנונות כתיבה שונים, להכיר יצירות שונות, להיות חלק מקבוצה תומכת, ולהעניק לעצמכםן חוויה יוצאת דופן, כדאי לכםן להשתתף בסדנת הכתיבה של מתי שמואלוף ואיתמר אורלב. מיכל זמיר, הספרייה העברית בברלין

מיכל זמיר. הספריה העברית בברלין.

לאחר שלוש סדנאות ולקראת הרביעית, יש לי רק מילים טובות לומר על הסדנאות של איתמר ומתי. כבר השתתפתי בעבר בסדנאות כתיבה, אבל הסדנה הזאת יוצאת דופן מכל בחינה אפשרית. לא רק שהיא מאתגרת אותנו לכתוב בנושאים ובסגנונות שונים, אלא היא יצרה, בזכות גישתם של איתמר ומתי, ממש חממה חברית ומקצועית. איתמר ומתי מעודדים, מפרגנים, אבל גם מלמדים, בזכות הערות בונות ומקדמות. לכל מי שחלם כמוני לכתוב, מומלץ בחום להיות חלק מחממת כתיבה שכזאת. סיגל אדלר שטראוס.

סיגל שטראוס. מתרגמת.

למזלי הטוב זכיתי לחוות 3 סדנאות והרפתקאה שלמה של כתיבה שהביאה לתהליך ארוך והחלמה רגשית. לא מעט נזקף לזכות מתי ואיתמר, שמלמדים עם חזון, רגישות ומבט של תשוקה ועשייה בעיניים. מאמינים בתלמידים ויודעים לזהות את החוזקות שלהם וכך ממנפים אותם כלפי מעלה ועוזרים להם להתפתח ולגדול. וכל זה באופן צנוע, טהור ולא יומרני.

שלומית אבני.

הצטרפו לסדנאות הכתיבה שלנו בברלין והעמיקו את הידע שלכם בכתיבה בעברית בברלין